Valcer Dance Studio
Dance Studio Art School Projects Contact
Hírek
891 2021.04.02

Húsvét 2021.

853 2021.03.23

Ha táncunkat nézed, szívünk szavait hallod!

Ha tetszik, amit lát, ha egyetért azzal, hogy felnőni közösségben, élményekkel gazdagodva, készségekkel megerősödve, céltudatosan érdemes, ha értékeli nevelőink és fiataljaink erőfeszítéseit, ha élvezi előadásainkat, ha részvevője életünknek nézőként, befogadóként, családtagként, tisztelettel kérjük, hogy támogassa jövedelemadója 1%-val a Valcer Táncstúdió csoportjait! A jó helyre adott pénz kamatostól megtérül!

Adószámunk:

18545379-2-09

887 2021.03.06

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság 2021.

2021.03.06. Kunszentmárton

A Valcer Táncsport Egyesület táncosai részt vettek a Kelet-Magyarország Területi Bajnokságon, amely az előírásoknak megfelelően zárt kapukkal lett megrendezve.
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság 2021.
Eredmények:
Junior I E STT
Gyurkó Krisztián - Tőzsér Médi 2. hely.

Junior I E LAT
Gyurkó Krisztián - Tőzsér Médi 6. hely.
Offra Bálint - Kótai Panni 7. hely.

Junior I C STT
Fehér Erik - Terdik Tímea 1 .hely.

Junior I C LAT
Fehér Erik - Terdik Tímea 1. hely.

Junior II E STT
Verbói Zsombor - Orosz Blanka 4. hely.

Junior II E LAT
Verbói Zsombor - Orosz Blanka 4. hely.

Junior II D STT
Várbíró Dániel - Nagy Zsófia 1. hely.
Mihók Máté - Mezey Viktória 5. hely.

Junior II D LAT
Várbíró Dániel - Nagy Zsófia 3. hely.
Mihók Máté - Mezey Viktória 4. hely.
Jakab Dominik - Lavicska Noémi 6. hely.

Junior II C LAT
Kis Roland - Együd Luca 1 .hely.

Ifjúsági E STT
Juhász Máté Noel - Vágvölgyi Fanni 1 .hely.
Kaló Tamás - Szalontay Noémi Éva 2. hely.
Várhalmi Barnabás - Várhalmi Borbála 4. hely.
Lajos Bence Balázs - Kaszás Anikó Zsuzsanna 5. hely.
Gyurkó Dávid - Magyar Zsanett 6. hely.

Ifjúsági E LAT
Gyurkó Dávid - Magyar Zsanett 3. hely.
Juhász Máté Noel - Vágvölgyi Fanni 4. hely.
Kaló Tamás - Szalontay Noémi Éva 5. hely.
Lajos Bence Balázs - Kaszás Anikó Zsuzsanna 6. hely.

Ifjúsági D STT
Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka Luca 3. hely.

Ifjúsági D LAT
Pala Martin - Marsai Nóra Ibolya 3. hely.
Nagy Kristóf (Valcer TSE) - Posta Dorottya (Lesz Dance TSE) 5. hely.
Örkényi Bátor Zétény - Marincsák Janka Luca 6. hely.

Ifjúsági C LAT
Pilka Zoltán - Rezes Dorka 1 .hely.

Ifjúsági B LAT
Molnár Ákos (Nyíri Lajos TSE)- Kiss Beatrix (Valcer TSE) 1. hely.
Palásthy Nándor (Valcer TSE) - Gáspár Gréta (Dance Universe TSE) 3. hely.

Felnőtt E STT
Tóth Zoltán - Dernei Titanilla Xénia 1. hely.

Felnőtt D LAT
Katona Szabolcs - Skultéti Ágnes 1. hely.

Felnőtt A LAT
Keresztes László - Bartha Lilla 6. hely.

Felnőtt S LAT
Hidi Balázs - Kis Violetta 1. hely.
Gáspár Patrik - Szondi Fanni 4. hely.
Matyi Máté - Kecsedi Rebeka 6. hely.

Gratulálunk!

888 2021.03.06

Közép-Magyarország Területi Bajnokság 2021.

2021.03.06. Csömör

Felnőtt S LAT
Petrenkó Tamás (Valcer TSE) - Juhász Dóra (DanceStation TSE) 2. hely.

Gratulálunk!