Valcer Táncstúdió
Táncstúdió Művészeti Iskola Projektek Kapcsolat
Hírek
506 2015.04.17

Balatonszemes tábori időpontok 2015.


I. turnus
július 17-23-ig
Gyerek "A-B"
Junior "A-B"
"C" formáció
Szombati tánciskolások 4-7, 8 osztálytól.
Seniorok
Mazsorettek
II. turnus
július 24-31-ig
"A" formáció, Versenyzők
505 2015.04.13

MTÁSZ Szabadidősport Országos Bajnokság

Kiválóan szerepeltek iskolánk tanulói az április 12-én Csömörön megrendezett MTÁSZ Szabadidősport Országos Bajnokságon.
Az eredményeket itt olvashatjátok.
Gratulálunk a gyerekeknek és a felkészítő tanároknak!

Köszönjük az aktív lelkes szülői támogatást és közreműködést is!

Képek

504 2015.04.13

Megeve 2015.

2015.04.11. Megeve, Franciaország

Hidi Balázs - Szőke Zsuzsanna
WDSF Under21 Open Latin 1. hely.



Süttő Roland - Tombácz Anikó
WDSF PD Open Latin 6. hely.

Gratulálunk!

503 2015.04.13

VIII. Kner Kupa- C és B Tíztánc OB és Klubközi Táncverseny 2015.

2015.04.11. Mezőtúr

Szabó Noel (Valcer TS) - Bondár Dóra (Kner TSE)
Ifjúsági B Tíztánc Országos Bajnokság 1. hely.

Kátai Lóránt (Valcer TS) - Bandi Johanna (Szabolcs DSE)
Ifjúsági B Tíztánc Országos Bajnokság 4. hely.

Kerekes Krisztián - Mártha Mercédesz
Felnőtt C Tíztánc Országos Bajnokság 1. hely.

Tóth Szilárd - Zsila Andrea
Felnőtt B Tíztánc Országos Bajnokság 1. hely.
Meghívásos latin 6. hely.

Kovács Dávid - Kiss Beatrix
Gyermek II. "E" Standard 1. hely.
Gyermek II. "E" Latin 1. hely.
Junior I. "E" Standard 3. hely
Junior I. "E" Latin 3. hely

Dudás Barnabás - Szilágyi Dóra
Junior I. "E" Standard 2. hely
Junior I. "E" Latin 4. hely

Bándy Kevin - Salamon Anita
Junior I. "E" Standard 4. hely

Rózsa Patrik - Bistey Beáta
Junior II. "D" Standard 4. hely

Rózsa Patrik - Bistey Beáta
Junior II. "D" Standard 4. hely
Ifjúsági "D" Standard 3. hely

Tóth-Markos Szabolcs - Benefi Nikolett
Ifjúsági "D" Latin 7. hely

Tóth Zoltán - Spéder Evelin
Felnőtt "E" Standard 1. hely
Felnőtt-Senior "D" Latin 1. hely

Kovács Lajos - Kovács Vivien
Felnőtt "E" Latin 1. hely

Molnár György - Molnárné Varga Irén
Senior I. "E" Standard 2. hely
Senior I. "E" Latin 2. hely

Hawrlant Sándor - Hawrlantné Kiss Emese
Senior I. "E" Standard 4. hely

Szabó Dóra Zsófia
Szabadidősport Junior II. Latin szóló 4. hely

Gratulálunk!